Kontakt

ZSP w Bytyniu, 64-542 Bytyń

061 2918700

sp@bytyn.pl

Prezentacja o szkole

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji o szkole

Link do prezentacji

II Zjazd Absolwentów Szkoły Podstawowej w Bytyniu

17-10-2017

Dnia 14.10.2017 roku odbył się II zjazd absolwentów naszej szkoły. Tym razem zaprosiliśmy byłych uczniów ,  którzy opuścili mury naszej szkoły w latach 1971 – 1975. Wszystkich przybyłych  gości witał w progach  Dyrektor Pan Mirosław Klak. Na spotkaniu  obecni byli również przedstawiciele lokalnych władz, którzy skierowali do uczestników zjazdu kilka ciepłych słów. Po uroczystym obiedzie zaproszono absolwentów do zwiedzania budynku szkoły. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się wystawy starych fotografii,  dzienniki oraz kroniki szkolne. Goście byli pod wrażeniem niesamowitych zmian, jakie zaszły na przestrzeni ponad czterdziestu lat. Przy kawie i okolicznościowym torcie  wspominali tylko wesołe chwile, czytali wierszyki z uczniowskich  pamiętników, oglądali zdjęcia z tamtych lat. Pod koniec uroczystości postanowili spotkać się ponownie. Ogromne podziękowania należą się  wszystkim, którzy włączyli się do przygotowania tegorocznego zjazdu.  Absolwentom dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia oraz za przemiłą i radosną atmosferę.

                                                                                                                  Anna Skrodzka