Szkoła Podstawowowa im. Arkadego Fiedlera w Bytyniu 64-542 Bytyń

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji o szkole

Link do prezentacji

Sukcesy piłkarskie Olka.

15-12-2016
      W dniu 10.12.2016 roku drużyna UKS Grom Dopiewo, której zawodnikiem jest Aleksander Kozioł (uczeń klasy V) wygrała pierwszy turniej XVI Grand Prix Orlików i zdobyła puchar Prezesa WZPN. Imprezę zorganizowano pod patronatem Starosty Poznańskiego.
      Turniej ten cieszy się dużym zainteresowaniem i w tym roku wzięło udział 10 zespołów. Walka była bardzo zacięta. Drużyna UKS Grom Dopiewo wyszła ze swojej grupy z I miejsca. Następnie wygrała ćwierćfinał oraz półfinał. W wielkim finale czekała na nich drużyna DAP Chrobry Gniezno. Dzięki bramce oraz asyście Aleksandra Kozioła (fot.) drużyna UKS Grom Dopiewo pokonała zespół z Gniezna 2-1 i tym samym wygrała cały turniej.

XVI Grand Prix Orlików składa się z trzech turniejów, zatem trzymamy kciuki w kolejnych rozgrywkach.