Kontakt

      Szkoła Podstawowowa im. Arkadego Fiedlera w Bytyniu 64-542 Bytyń

      061 2918700

      sp@bytyn.pl

      Prezentacja o szkole

      Zapraszamy do obejrzenia prezentacji o szkole

      Link do prezentacji

      Dzień Szkoły

      23-06-2015

      We wtorek 23 czerwca uroczyście obchodziliśmy Dzień Szkoły. Podczas uroczystego Apelu Dyrektor wraz z zaproszonymi gośćmi wręczył nagrody i podziękowania uczniom, którzy brali udział w klasowych, szkolnych i międzyszkolnych konkursach w roku 2014/15. Uhonorowani zostali także przyjaciele szkoły za pracę na rzecz placówki. Na zakończenie apelu została przekazana władza nowej Przewodniczącej Szkoły i Radzie Samorządu Uczniowskiego. Następnie uczniowie udali się na kiełbaskę z piekarnika (pogoda nie pozwoliła na rozpalenia ogniska) a zaproszeni goście na kawę.

      Poniżej zamieszczamy listę nagrodzonych uczniów, zapraszamy do fotogalerii.

      Szkolny Konkurs Religijny „Różaniec”
      Wojciech Chizari kl. 1
      Jakub Grzesiak kl. 1
      Dawid Wolski kl. 2

      Wiktoria Wolkiewicz kl. 6
      Weronika Pogorzelczyk kl. 5
      Serafin Wolkiewicz kl. 4
      Wiktoria Ruś kl. 6
      Jędrzej Wróblewski kl. 5

       

      Dyplom za zwycięstwo w  szkolnym etapie konkursu matematycznego dla klasIV-VI
      1. Mikołaj Kołtuński kl. IV (IV miejsce na poziomie międzyszkolnym)
      2. Zuzanna Kołtuńska kl. VI

      Dyplomy, podziękowania za zaangażowanie i pomoc w pracach koła twórczości
      1. Wiktoria Ruś
      2. Oliwia Strzelczak
      3. Wiktoria Wolna
      4. Nicole Cieczka
      5. Alicja Rerus

       

      Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

      I miejsce - Martin Kawiak kl. 6
      II miejsce - Dominik Wolski kl. 6
      III miejsce - Kacper Kozioł kl.6

      Konkurs fotograficzny „Wiosna wokół nas” 
      I miejsce Remigiusz Ceglarz kl.1
      wyróżnienie Mikołaj Ceglarz kl. 3
      wyróżnienie Aleksander Kozioł kl. 3

      Makulatura
      1. Natalia Klarek kl. 5 171 kg
      2. Weronika Pogorzelczyk kl. 5 145 kg
      3. Sandra Kiryjczuk kl. 5 30 kg

      Plebiscyt Życzliwości 
      1. Jakub Grzesiak
      2. Maja Krzyżaniak
      3. Filip Betka
      4. Mikołaj Modzelewski
      5. Jędrzej Wróblewski
      6. Dominik Wolski

      Mistrz Czytania
      1. Aleksander Kozioł
      2. Alicja Rerus

      Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Krąg” 
      1. Jędrzej Wróblewski
      2. Nicole Cieczka
      3. Kryspin Trembecki
      4. Marek Kaźmierczak
      5 Alicja Rerus
      6. Kacper Fiksa
      7. Bartek Kozłowski
      8. Weronika Pogorzelczyk

      Za wytrwałość w dążeniu do celu – 100% frekwencji na zajęciach koła czytelniczego 
      1. Weronika Pogorzelczyk kl. 5

      Czytająca Klasa: I, II, III, IV

      Podziękowania za wsparcie Akcji Bibliofil

      Za zajęcie I miejsca w klasowym konkursie matematycznym kl. III
      Karol Krajewski
      Za zajęcie I miejsca w klasowym konkursie polonistycznym w kl. III
      Julia Błaszak

       

      Wyróżnienia w konkursie ogłoszonym  przez Samorząd  Uczniowski   na projekt  maskotki szkoły
      1. Aleksander Kozioł.
      2. Kacper Kozioł.

      Za udział w konkursie plastycznym w ramach programu edukacji antynikotynowej „Nie pal przy mnie, proszę

      Oliwia TecławAlicja WitkowskaPaweł BanaszakJakub OrzełAleksander Kozioł

       

      Szkolony Konkurs J. angielskiego
      I. Klaudia Poznańska kl. 1
      II. Antonia Borkowska kl. 1
      III. Aleksander Kozioł kl.

      I. Zuzanna Ptaszyńska kl. 5
      II. Alicja Rerus kl. 6
      III. Serafin Wolkiewicz kl. 4

      Klasa 1
      Za bardzo dobre wyniki i wzorowe zachowanie
      1. Antonia Borkowska
      2. Wojciech Chizari
      3. Filip Grześkiewicz
      4. Patrycja Szymaniak
      5. Jakub Grzesiak

      Za bardzo dobre i dobre wyniki i bardzo dobre zachowanie:
      1. Klaudia Poznańska
      2. Alicja Sidorowicz
      3. Jakub Piechocki

      Klasa 2
      Za bardzo dobre wyniki w nauce i zachowanie:
      1.Martyna Starosta
      2. Alicja Witkowska
      3. Dominika Sołtysiak
      4. Oliwia Tecław
      5. Maja Krzyżaniak
      6. Paweł Banaszak

      Klasa 3
      Za bardzo dobre wyniki w nauce i zachowanie:
      Aleksander Kozioł

      Klasa 4 
      Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie:
      1. Mikołaj Kołtuński
      2. Serafin Wolkiewicz

       Za wzorową frekwencję:

      1. Dominik Wesołowski

      2. Dawid Osik

      Klasa 5
      Za bardzo dobre wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie:
      1. Zuzanna Grzesiak
      2. Zuzanna Ptaszyńska
      3. Natalia Klarek
      4. Weronika Pogorzelczyk
      5. Jędrzej Wróblewski
      6. Kacper Fiksa

      Za wzorową frekwencję:
      1. Kacper Fiksa
      2. Zuzanna Grzesiak
      3. Bożena Poznańska

      Dyplom za wzorową frekwencję w kl. VI
      Milena Wojciechowska

      Podziękowania za pracę na rzecz szkoły
      1. p. Joanna Sidorowicz
      2. Ks. Piotr Budasz
      3. p. Iwona Wolna
      4. p. Paweł Ratajczak
      5. p. Leszek Szymkowiak
      6. p. Władysław Klarek
      7. p. Daniel Wichura
      8. p Łukasz Olejniczak
      9.p. Michał Swojak
      10. Rada Rodziców