Kontakt

      Szkoła Podstawowowa im. Arkadego Fiedlera w Bytyniu 64-542 Bytyń

      061 2918700

      sp@bytyn.pl

      Prezentacja o szkole

      Zapraszamy do obejrzenia prezentacji o szkole

      Link do prezentacji

      Dzień Szkoły

      19-06-2018

      Dnia 19 czerwca 2018 r. po raz czwarty obchodziliśmy w Bytyniu Dzień Szkoły. Obecny był Wójt Gminy Kaźmierz Pan Zenon Gałka oraz Sekretarz Gminy Kaźmierz Pan Janusz Stróżyk.

      Pan Wójt wręczył Markowi Czerwińskiemu nagrodę za osiągnięcia sportowe, oraz stypendia: Julii Zych, Patrycji Szymaniak, Antonii Borkowskiej, Wojciechowi Chizari i Mai Krzyżaniak.

      Podczas uroczystego apelu Dyrektor Szkoły wręczył nagrody zdobyte przez uczniów w konkursach szkolnych i międzyszkolnych, dyplomy za czytelnictwo, wsparcie Akcji Bibliofil, wysoką frekwencję oraz zbiórkę makulatury.

      Wyróżnieni uczniowie:

      • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Z matematyką na Ty” – Patrycja Szymaniak;
      • wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Liczę z głową” – Kajetan Morawski;
      • Ogólnopolski Konkurs Historyczny Krąg:
        • udział w konkursie: Maja Krzyżaniak, Bartosz Kaźmierczak, Hanna Piwińska, Patryk Kaźmierczak,
        • onajlepszy wynik w szkole - Karol Krajewski;
      • wojewódzki Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim - finalista Mikołaj Kołtuński;
      • Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Gra planszowa”:
        • I miejsce SP Buk,
        • II miejsce SP Buk oraz Patrycja Szymkowiak, Klaudia Poznańska Antonia Borkowska,
        • III miejsce SP Przyborowo,
        • dyplomy za udział Maria Schulc, Maciej Nowak;
      • Szkolny Konkurs Moja Biblioteka:
        • Antoni Jaguszewski,
        • Nadia Gabryelska,
        • Antonia Borkowska,
        • Karol Krajewski;
      • Konkurs Biblioteczny „Zagubiony Fragment” – Magdalena Borucka;
      • Szkolny Konkurs Plastyczny „Przygody fiedlerowskich bohaterów”:
        • kl. 1 Lena Kostecka,
        • kl 3 Kajetan Morawski,
        • kl 4 Wojciech Chizari,
        • kl 5 Alicja Witkowska,
        • kl 6 Julia Zych,
        • kl 7 Marek Czerwiński;
      • Konkurs j. angielskiego Master of English (Skrodzka)
        • Kl. 1 Miłosz Kubiaczyk,
        • kl. 3 Nadia Gabryelska,
        • kl. 4 Patrycja Szymaniak,
        • kl. 5 Maja Krzyżaniak,
        • kl. 6 Julia Zych,
        • kl. 7 Serafin Wolkiewicz;
      • Konkurs plastyczny „Moja przygoda w Muzeum Arkadego Fiedlera”:
        • Maria Szulc,
        • Maja Krzyzaniak.
      • Czytelnictwo:

        Kl. I-III

        • I miejsce - Marianna Szymkowiak,
        • II miejsce - Anna Trembecka,
        • III miejsce - Maja Rybarczyk;

          Kl IV-VII

        • I miejsce - Oliwia Nowak,
        • II miejsce - Sandra Palszys,
        • III miejsce - Antonia Borkowska i Dominika Sołtysiak;
      • Najwięcej kilogramów makulatury zebrali:
        • Kacper Olejniczak,
        • Patrycja Szymaniak,
        • Klaudia Poznańska,
        • Kamila Dziudzia.