Kontakt

   Szkoła Podstawowowa im. Arkadego Fiedlera w Bytyniu 64-542 Bytyń

   061 2918700

   sp@bytyn.pl

   Prezentacja o szkole

   Zapraszamy do obejrzenia prezentacji o szkole

   Link do prezentacji

   Z podwórka na stadion

   28-03-2017

   Reprezentacja naszej Szkoły w składzie: Remigiusz Ceglarz, Konrad Majchrzak, Jakub Grzesiak, Jakub Piechowiak, Witek Wróblewski, Wojtek Królik, Paweł Banaszak wzięła udział w wojewódzkich finałach turnieju piłki nożnej o puchar Tymbarka. W rozgrywkach wzięło udział ponad 30 drużyn z całej Wielkopolski. Nasza drużyna walczyła o wyjście z grupy, lecz przeciwnicy wykazali się większymi umiejętnościami piłkarskimi, co przyczyniło się do wyeliminowania naszej drużyny. Każdy z uczestników otrzymał medal oraz upominki od firmy Tymbark. Mimo przegranych meczy nasi chłopcy byli bardzo zadowoleni, że mogli wziąć udział w tak wspaniałej imprezie.

   Ł D