Kontakt

ZSP w Bytyniu, 64-542 Bytyń

061 2918700

sp@bytyn.pl

Prezentacja o szkole

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji o szkole

Link do prezentacji

Z podwórka na stadion

28-03-2017

Reprezentacja naszej Szkoły w składzie: Remigiusz Ceglarz, Konrad Majchrzak, Jakub Grzesiak, Jakub Piechowiak, Witek Wróblewski, Wojtek Królik, Paweł Banaszak wzięła udział w wojewódzkich finałach turnieju piłki nożnej o puchar Tymbarka. W rozgrywkach wzięło udział ponad 30 drużyn z całej Wielkopolski. Nasza drużyna walczyła o wyjście z grupy, lecz przeciwnicy wykazali się większymi umiejętnościami piłkarskimi, co przyczyniło się do wyeliminowania naszej drużyny. Każdy z uczestników otrzymał medal oraz upominki od firmy Tymbark. Mimo przegranych meczy nasi chłopcy byli bardzo zadowoleni, że mogli wziąć udział w tak wspaniałej imprezie.

Ł D