Kontakt

      Szkoła Podstawowowa im. Arkadego Fiedlera w Bytyniu 64-542 Bytyń

      061 2918700

      sp@bytyn.pl

      Prezentacja o szkole

      Zapraszamy do obejrzenia prezentacji o szkole

      Link do prezentacji

      II Dzień Szkoły

      23-06-2016

      Dnia 21 czerwca społeczność Szkoły Podstawowej w Bytyniu obchodziła II Dzień Szkoły. Uczniowie, pracownicy szkoły, rodzice oraz zaproszeni goście: p. Wójt Gminy Kaźmierz Zenon Gałka, p. dyrektor Gminnego Zespołu Oświatowego Janusz Stróżyk, ks. proboszcz Piotr Budasz, p. radny Paweł Ratajczak. p. Magdalena Pisarczyk, uczestniczyli w uroczystym apelu, podczas którego uczniowie otrzymali dyplomy, wyróżnienia i nagrody za pracę, zaangażowanie i udział w konkursach w roku szkolnym 2015/16. Wójt wręczył po raz pierwszy stypendia dla najlepszych uczniów ze średnią powyżej 5,30 oraz nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe.

       

      1.Szkolny Konkurs Religijny "Wakacje z Bogiem".

      W kategorii klas I- III

      I miejsce - Nadia Gabryelska kl. I

      II miejsce - Witold Wróblewski kl. I

      III miejsce - Wojciech Królik kl. I

      wyróżnienie: Filip Starosta kl. I

       

      W kategorii klas IV- VI

      I miejsce- Magdalena Borucka kl. IV

       

       

       

      2 Konkurs na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową
      Klasy I – III

      I miejsce – Wojciech Chizari

      II miejsce – Patrycja Szymaniak

      III miejsce – Dominika Sołtysiak

      Klasy IV – VI

      I miejsce – Jędrzej Wróblewski

      II miejsce – Julia Zych

      III miejsce – Aleksander Kozioł

      3. Ogólnopolski Konkurs Historycczny "Krąg"

      1.Mikołaj Kołtuński (79%)

      2. Jędrzej Wróblewski (76%)

      3. Kacper Fiksa (61%)
      dyplomy uznania: Marek Kaźmierczak, Zuzanna Grzesiak, Weronika Pogorzelczyk, Zuzanna Ptaszyńska, Natalia Klarek, Bartek Kozłowski, Patryk Kaźmierczak

       

       

      3. Szkolny Konkurs Mistrz Języka Angielskiego
      Klasa IJulia Dłużewska

      Klasa II – Wojciech Chizari

      Klasa III – Paweł Banaszak

      Klasa IV – Julia Zych

      Klasa V – Serafin Wolkiewicz

      Klasa VI  - Zuzanna Grzesiak

       

       

      4. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Olimpus”, udział wzięli:
      - Filip Betka
      - Zuzanna Brandyk
      - Magdalena Borucka
      - Aleksander Kozioł
      - Natalia Lisowska
      - Aleksandra Perz
      - Maciej Perz
      - Jula Zych
      - Marek Czerwiński
      - Mikołaj Kołtuński
      - Patryk Olejniczak
      - Serafin Wolkiewicz
      - Zuzanna Grzesiak
      - Zuzanna Ptaszyńska
      - Kamil Pląskowski
      - Weronika Pogorzelczyk
      - Jędrzej Wróblewski
      - Bożena Poznańska
      - Natalia Klarek

      5. II Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
      Aleksandra Peda kl. II, Gaj Wielki, (I miejsce)
      Antoni Kaźmierski  kl. II, Kaźmierz, (II miejsce)
      Laura Buszkowska kl.I , Gaj Wielki, (III miejsce)

      Gabriela Majka kl. VI SP Kaźmierz - (I miejsce)
      Anna Góralczyk kl. VI SP Kaźmierz (II miejsce)
      Natalia Klarek kl. VI, SP Bytyń-  (III miejsce)
      Mikołaj Juszczak, kl. VI SP Przyborowo -(wyróżnienie)

      6 MIĘDZYSZKOLNY KONKURS BOŻONARODZENIOWY – NAJPIĘKNIEJSZA SZOPKA 

      Grześkowiak Weronika kl. II, SP Gaj Wielki (I miejsce)
      Kosicka Eulalia kl. I, SP Gaj Wielki (II miejsce)
      Chizari Wojciech kl. II, SP Bytyń (III miejsce)

      Kozioł Aleksander kl. VI, SP Bytyń (I miejsce)
      Borucka Magdalena kl. IV, SP Bytyń (II miejsce)
      Ptaszyńska Zuzanna kl. VI SP Bytyń(III miejsce)

      7. Osiągnięcia sportowe:
      - Jędrzej Wróblewski
      - Aleksander Kozioł
      - Marek Czerwiński
      -Jakub Piechocki

      8. Makulatura:
      - Natalia Klarek kl. VI 736kg
      - Patrycja Szymaniak kl. II 376,5 kg
      - Kamila Dziudzia kl. I 229 kg

      9. Kangur Matematyczny 2016. Najlepsi w kategorii:
      -Żuczek – Adrian Duszyński kl. II
      -Maluch – Oliwia Tecław kl. III
      - Maluch – Julia Zych kl. IV

      10. Reprezentanci Szkoły w Gminnym Konkursie Recytatorskim w Kaźmierzu:
      - Julia Dłużewska kl. I
      - Alicja Chowaniak kl I
      - Witold Wróblewski kl. I
      - Patrycja Szymaniak kl. II
      - Antonina Borkowska kl. II

      11. Konkurs plastyczny „Architekci Edukacji”
      - Aleksander Kozioł
      - Mikołaj Kołtuński
      - Magdalena Borucka
      - Dominik Wesołowski
      - Bartosz Kaźmierczak

      12. Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
      - Zuzanna Ptaszyńska
      - Zuzanna Grzesiak
      - Bartek Kozłowski

      13. Klasowy Konkurs matematyczny
      - Patrycja Szymaniak
      - Adrian Duszyński

      14. Klasowy Konkurs Ortograficzny
      - Patrycja Szymaniak
      - Adrian Duszyński
      - Antonia Borkowska

      15. Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Mistrz ortografii” w SP Buk
      - Maja Krzyżaniak
      - Dominika Sołtysiak
      - Martyna Starosta
      - Oliwia Tecław
      - Alicja Witkowska

      16. Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Liczę z głową” w SP Buk
      - Maja Krzyżaniak

      17. Międzyszkolny Konkurs „Omnibus” w SP Buk
      - Martyna Starosta

      18. Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Z matematyka na Ty” w SP Buk
      - Julia Zych
      - Karol Krajewski
      - Sandra Palszys
      - Natalia Klarek

      19. Międzyszkolny konkurs przyrodniczy „Żyjmy z przyrodą w zgodzie” w SP Buk
      - Mikołaj Kołtuński – II miejsce

      20. Szkolny Konkurs „Mistrz Rachunków”
      - Julia Zych kl. IV
      - Mikołaj Kołtuński kl. V
      - Natalia Klarek kl. VI

      21. Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas 4-6
      - I miejsce Julia Zych
      - II miejsce Jędrzej Wróblewski
      - III miejsce Zuzanna Brandyk

      22. Dyplom za reprezentowanie szkoły w turniejach szachowych
      - Marek Kaźmierczak
      - Jędrzej Wróblewski
      - Mikołaj Kołtuński
      - Bartosz Kozłowski
      - Serafin Wolkiewicz

      23. Konkurs plastyczny „Przyjęcie chrztu przez Mieszka I”
      - Grzesiu Krzyżaniak
      - Jakub Orzeł
      - Maja Krzyżaniak
      - Dominika Sołtysiak
      - Paweł Banaszak

      24. Dyplom za prezentację multimedialną o początkach państwowości polskiej:
      - Jędrzej Wróblewski

      25. Dyplom czytającej klasy:
      - kl. II – 225 książek
      - kl III – 221 książek
      - kl. I – 189 książek

      26. Konkurs plastyczny – Moja zakładka do książki
      - I Wojtek Chizari
      - II Patrycja Szymaniak, Aleksander Kozioł, Serafin Wolkiewicz
      - III Klaudia Poznańska

      27. Dyplom za zwycięstwo w plebiscycie na najżyczliwszą osobę w szkole:
      - Julia Zych
      - Maja Krzyżaniak

      28. Podziękowanie za pomoc i aktywne uczestnictwo w życiu klasy i szkoły:
      - Zuzia Piechowiak
      - Oliwia Kaczmarek

      29. Podziękowania za wsparcie akcji Bibliofil:
      - Bożena Poznańska
      - Iza Majczak
      - Sidorowicz Michał i Maja
      - Nadolna Sabina
      - Malwina Kostera
      - Nadia Gabrielska
      - Paweł Ratajczak
      - Joanna Minta
      - Julia Chowaniak
      - Patryk Kaźmierczak
      - Kacper Fiksa
      - Aleksander Kozioł
      - Bartosz Trochimowicz
      - Mirosław Klak
      - Alicja Sowa

      30. Uczniowie wyróżniający klasa I – cała

      31. Uczniowie wyróżniający się w nauce kl. II
      - Antosia Borkowska
      - Adrian Duszyński
      - Wojciech Chizari
      - Klaudia Poznańska
      - Patrycja Szymaniak
      - Jakub Grzesiak

      32. Uczniowie wyróżniający się w nauce kl. III
      - Maja Krzyżaniak
      - Ala Witkowska
      - Dominika Sołtysiak
      - Oliwia Tecław
      - Martyna Starosta
      - Paweł Banaszak

      33. Podziękowanie za współpracę dla rodziców kl. III
      - Beata Wesołowska
      - Marta Orzeł
      - Karol Witkowski

      34. Dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce kl. IV
      - Borucka Magdalena
      - Brandyk Zuzanna
      - Kaźmierczak Bartosz
      - Kozioł Aleksandra
      - Lisowska Natalia
      - Julia Zych

      100% frekwencji – Natalia Lisowska

      35. Uczniowie wyróżniający się w nauce klasa VI
      - Natalia Klarek
      - Zuzanna Grzesiak
      - Weronika Pogorzelczyk
      - Zuzanna Ptaszyńska
      - Jędrzej Wróblewski
      - Kacper Fiksa

      Podziękowanie za pracę na rzecz klasy VI – p. Karolina Ptaszyńska

      Podziękowania dla rodziców za pracę na rzecz szkoły:
      - Władysław Klarek
      -Rada Rodziców
      - Paweł Ratajczak
      - Wioletta i Kazimierz Palszys
      - Agata i Marcin Kaźmierczak
      - Marzena Czerwińska

      Stypendia naukowe i nagrody Wójta Gminy Kaźmierz:

      Stypendia:
      - Julia Zych
      - Natalia Lisowska
      - Aleksander Kozioł

      Nagrody sportowe:
      - Jędrzej Wróblewski
      - Marek Czerwiński
      - Aleksander Kozioł