Kontakt

ZSP w Bytyniu, 64-542 Bytyń

061 2918700

sp@bytyn.pl

Prezentacja o szkole

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji o szkole

Link do prezentacji

III Zjazd Absolwentów Szkoły Podstawowej w Bytyniu

15-10-2018

Dnia 13.10.2018 roku odbył się w naszej szkole III Zjazd Absolwentów. Tym razem zaprosiliśmy byłych uczniów, którzy opuścili mury naszego budynku w latach 1976 – 1982. Przyjechali do nas z różnych zakątków naszego województwa, aby miło spędzić czas z dawno niewidzianymi kolegami i koleżankami. Przybyłych gości przywitał Dyrektor Pan Mirosław Klak. Obecni na uroczystości byli również przedstawiciele lokalnych władz. Po uroczystym obiedzie zaproszono  absolwentów do zwiedzenia budynku szkoły. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się wystawa starych fotografii oraz liczne kroniki szkolne. Uczestnicy zjazdu z uwagą obejrzeli prezentację multimedialną dotyczącą naszej szkoły. Przygotowano również  prezentację dotyczącą naszych absolwentów, kiedy to jeszcze byli uczniami naszej szkoły. Goście byli pod wrażeniem zmian, jakie zaszły na przestrzeni kilkudziesięciu lat.  Następnie obdarowani upominkiem, przy kawie i okolicznościowym torcie wspominali dawne szkolne czasy i rozpoznawali się na fotografiach sprzed lat. Szczery śmiech i miłe rozmowy sprawiły, iż październikową sobotę zapamięta się na długie lata. Ogromne podziękowania należą się wszystkim, którzy w różny sposób włączyli się do organizacji tegorocznego zjazdu. Absolwentom dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia oraz za miłą atmosferę. Cieszymy się, że możemy brać udział w tak radosnych spotkaniach.

                                                                                                                                                                  Anna Skrodzka