Kontakt

ZSP w Bytyniu, 64-542 Bytyń

061 2918700

sp@bytyn.pl

Prezentacja o szkole

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji o szkole

Link do prezentacji

IV Festyn Rodzinny "Tańczyć każdy może"

11-06-2018

Śmiało można powiedzieć, że organizacja festynów szkolnych należy już do chlubnych tradycji naszej szkoły. Bez względu na to czy pada deszcz, czy jest piękna pogoda, zawsze są to imprezy, które przyciągają tłumy mieszkańców Bytynia oraz okolicznych wiosek i miejscowości. A co jest tym magnesem? Smaczne potrawy i ciasta, występy uczniów oraz atrakcje, które zapewniają organizatorzy.

Za nami już IV Festyn Rodzinny w Szkole Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Bytyniu, który w tym roku odbył się pod hasłem „Tańczyć każdy może”. Od początku imprezy dzieci mogły korzystać z wielu atrakcji np. sadzenia kwiatów na stoisku Leroy Merlin czy dmuchawców.

Całą imprezę rozpoczęły taneczne występy dzieci, które zgromadziły publiczność przed scenę. Jednym z głównych punktów programu był III Bieg Rodzinny, w którym uczestnicy pokonali trudną trasę przez las. W nastrój wprowadziły nas występy wokalne uczniów przygotowanych przez Pana Roberta Winieckiego. Jednakże najbardziej oczekiwanym momentem było rozstrzygnięcie Loterii Rodzinnej. Nagród było wiele, ale na te najważniejsze uczestnicy loterii musieli poczekać do godz. 16.30. Punktem kulminacyjnym było losowanie nagród głównych, wywołało ono wiele emocji, radość zwycięzcy była wielka. Festyn zakończył Festiwal Kolorów zorganizowany przez Samorząd Uczniowski.

Przez cały czas towarzyszyli nam: OSP Bytyń, OSP Gaj Wielki, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach, Oriflame, strzelnica, dmuchańce, przedstawiciele Leroy Merlin, stoisko z akcesoriami wojskowymi, wata cukrowa, kucyk, fotobudka oraz stoiska z przepysznym jedzeniem.

Festyn rodzinny okazał się strzałem w dziesiątkę. Dzięki współpracy  i zaangażowaniu wielu ludzi udało się go zorganizować z rozmachem i wieloma atrakcjami.

Bardzo dziękujemy wszystkim sponsorom bez których festyn nie byłby tak udany.

Pragniemy także gorąco podziękować wszystkim rodzicom, dziadkom i gościom za obecność na wspólnej zabawie.
 
Dziękujemy dzieciom za przygotowane występy.

Wszystkim należy zdecydowanie pogratulować tak udanego przedsięwzięcia!

Zapraszamy za rok!!!

                                                                                                                                  Organizatorzy