Kontakt

ZSP w Bytyniu, 64-542 Bytyń

061 2918700

sp@bytyn.pl

Prezentacja o szkole

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji o szkole

Link do prezentacji

Praktyki studenckie

09-06-2015

Zapraszamy studentów do odbywania praktyk pedagogicznych w naszej szkole. Dotychczas w roku szkolnym 2014/15 czterech studentów z poznańskich uczelni skorzystało z zaproszenia do naszej szkoły. Cieszymy się, że mogliśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom przyszłych pedagogów. Dziękujemy za wniesienie do placówki ożywczego powiewu fascynacji zawodem nauczyciela.

Oto kilka słów jednej studentki po odbyciu praktyk:

"Na placówce panowała bardzo miła atmosfera, zostałam bardzo ciepło przyjęta, zarówno przez nauczycieli, dyrektora i dzieci.
Uważam, iż nauczyciele wykazali się ogromną kompetencją i wiedzą merytoryczną oraz metodyczną. Przeprowadzone przez nich zajęcia były odpowiednio dobrane do zainteresowań i wieku dzieci.
Myślę, że placówka dostosowana jest do potrzeb dzieci i bardzo otwarta na współpracę ze studentami. Zarówno dyrektor jak i nauczyciele dokładają wszelkich starań, aby praktykant czuł się dobrze i bezpiecznie na placówce.
Podczas praktyk poznałam wiele interesujących metod i form nauczania, zapoznałam się ze specyfiką pracy nauczyciela i uświadomiłam sobie, jak istotną rolę odgrywa on w życiu człowieka."