Kontakt

ZSP w Bytyniu, 64-542 Bytyń

061 2918700

sp@bytyn.pl

Prezentacja o szkole

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji o szkole

Link do prezentacji

Spotkanie z pisarką Joanną Krzyżanek

29-04-2018

23 kwietnia, w Międzynarodowy Dzień Książki i Praw Autorskich, do naszej szkoły zawitała pisarka Joanna Krzyżanek. Uczniowie klasy pierwszej i trzeciej oraz grupa starszaków z oddziałów przedszkolnych mieli okazję poznać jedną z głównych bohaterek książek pani Joanny – gęś Walercię. Poza tym pisarka opowiedziała o swoich innych książkach, które nie tylko bawią, ale przede wszystkim uczą. Spotkanie przeplatane było zabawami ruchowymi, a na zakończenie odbyły się warsztaty plastyczne, na których dzieci tworzyły piękne motyle.
Dzieci podziękowały pani Joannie za spotkanie pamiątkowym dyplomem, a sama pisarka uwieczniła pobyt w naszej szkole wpisem do księgi pamiątkowej.