Kontakt

   Szkoła Podstawowowa im. Arkadego Fiedlera w Bytyniu 64-542 Bytyń

   061 2918700

   sp@bytyn.pl

   Prezentacja o szkole

   Zapraszamy do obejrzenia prezentacji o szkole

   Link do prezentacji

   Turniej piłki nożnej o puchar Tymbarka

   31-10-2018

   Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w corocznym turnieju piłki nożnej o puchar Tymbarka. Na etapie gminnym nasza szkoła zmagała się drużyną z SP Kaźmierz. Po pierwszej połowie nasza drużyna przegrywała 0:1. Niestety w drugiej połowie młodzi piłkarze już byli bardzo zmęczeni ponieważ zawodnicy rezerwowi się rozchorowali. Mimo wszystko walka trwała do ostatniej minuty. Cały mecz zakończył się porażką 3 : 8 . Najlepszym graczem w turnieju okazał się nasz bramkarz Dawid Gawroński, który cały czas zostawał oklaskiwany przez kibiców za profesionalne pełnienie funkcji bramkarza. Naszą szkołe reprezentowali:

   Dawid Gawroński kl VI

   Paweł Banaszak kl VI

   Jakub Piechocki kl V

   Jakub Grzesiak kl V

   Maciej Nowak kl V

   Klaudiusz Mermela kl V

   Witek Wróblewski kl IV

   Konrad Majchrzak kl IV