Kontakt

ZSP w Bytyniu, 64-542 Bytyń

061 2918700

sp@bytyn.pl

Prezentacja o szkole

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji o szkole

Link do prezentacji

Turniej piłki nożnej o puchar Tymbarka

31-10-2018

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w corocznym turnieju piłki nożnej o puchar Tymbarka. Na etapie gminnym nasza szkoła zmagała się drużyną z SP Kaźmierz. Po pierwszej połowie nasza drużyna przegrywała 0:1. Niestety w drugiej połowie młodzi piłkarze już byli bardzo zmęczeni ponieważ zawodnicy rezerwowi się rozchorowali. Mimo wszystko walka trwała do ostatniej minuty. Cały mecz zakończył się porażką 3 : 8 . Najlepszym graczem w turnieju okazał się nasz bramkarz Dawid Gawroński, który cały czas zostawał oklaskiwany przez kibiców za profesionalne pełnienie funkcji bramkarza. Naszą szkołe reprezentowali:

Dawid Gawroński kl VI

Paweł Banaszak kl VI

Jakub Piechocki kl V

Jakub Grzesiak kl V

Maciej Nowak kl V

Klaudiusz Mermela kl V

Witek Wróblewski kl IV

Konrad Majchrzak kl IV