Kontakt

ZSP w Bytyniu, 64-542 Bytyń

061 2918700

sp@bytyn.pl

Prezentacja o szkole

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji o szkole

Link do prezentacji

Wyróżnienie dla Jakuba Pogorzelczyka ucznia klasy pierwszej

20-03-2018

Uczeń klasy pierwszej  Jakub Pogorzelczyk wraz z innymi chętnymi uczniami z klasy I i III naszej szkoły wziął udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod hasłem „Zapobiegajmy pożarom” organizowanym przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej, Zarząd Oddziału Gminnego w Kaźmierzu. Praca Jakuba była jedną z pięciu wyróżnionych prac na etapie szkolnym. Jego praca została również wyróżniona w kategorii wiekowej klas I-III i będzie reprezentować Gminę Kaźmierz podczas etapu powiatowego tego konkursu. Kuba nie mógł odebrać osobiście swojej nagrody podczas finału akcji, który odbył się w Kaźmierzu. Nagrodę Kubie wręczył Prezes Zarządu Oddziału Gminnego w Kaźmierzu Zenon Pawlaczyk, który odwiedził z tej ważnej okazji naszą szkołę.

Gratulujemy Kubie, trzymamy za niego kciuki i życzymy dalszych sukcesów podczas  kolejnych etapów tego konkursu.

                                                                                                                                 Agata Schulz