Kontakt

      Szkoła Podstawowowa im. Arkadego Fiedlera w Bytyniu 64-542 Bytyń

      061 2918700

      sp@bytyn.pl

      Prezentacja o szkole

      Zapraszamy do obejrzenia prezentacji o szkole

      Link do prezentacji

      Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

      19-06-2019

      Dnia 19 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Po uroczystej mszy świętej w kościele parafialnym w Bytyniu, odbył się apel, podczas którego wręczone zostały nagrody za udział w konkursach, dyplomy, podziękowania oraz świadectwa z wyróżnieniem. W drugiej części uroczystości odbyło się pożegnanie ośmioklasistów.

      Na apelu obecni byli: Wójt Gminy Kaźmierz Pan Zenon Gałka oraz Sekretarz Gminy Kaźmierz Pan Janusz Stróżyk. Pan Wójt wręczył stypendia i Nagrodę Wójta Gminy Kaźmierz za wysokie wyniki w nauce lub szczególne osiągnięcia sportowe. Wyróżnieni zostali:

      1. Wojciech Chizari
      2. Marek Czerwiński
      3. Kajetan Morawski
      4. Gabriela Mocha
      5. Antonia Borkowska

      Podczas uroczystości Wicedyrektor Szkoły Pani Monika Borowska wręczyła nagrody zdobyte przez uczniów w konkursach szkolnych i pozaszkolnych oraz dyplomy i podziękowania.

      • Dyplomy za wysoką frekwencję: Kajetan Morawski, Małgorzata Konieczna, Zuzanna Brandyk, Bartosz Kaźmierczak, Wiktoria Kulczyńska;
      • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik” – Mikołaj Kołtuński;
      • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Z matematyką na Ty” – Michał Sidorowicz;
      • I miejsce w szkole w konkursie Kangur matematyczny w kategorii Beniamin – Michał Sidorowicz;
      • I miejsce w szkole w konkursie Kangur matematyczny w kategorii Żaczek – Franciszek Ludwiczak;
      • I miejsce w szkole w konkursie Kangur matematyczny w kategorii Maluch – Kajetan Morawski;
      • Dyplomy uczestnictwa w konkursie historycznym zorganizowanym przez Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku z okazji 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej pt. Przerwane dzieciństwo.Wojna i dzieci, uczniowie wykonali prace plastyczne -W. Chizari, J. Szombara, G. Krzyżaniak, K. Krajewski, S. Palszys, K. Dziedzic, K. Mermela, O. Tecław, D. Sołtysiak;
      • Konkurs wiedzy o Arkadym Fiedlerze dla klas V-VIII – uczniowie, którzy uzyskali najwięcej punktów w swoich klasach:
      • kl. V – Antonia Borkowska 11p./11p.
      • kl. VI – Martyna Starosta 10p./11p.
      • kl. VII – Zuzanna Brandyk, Bartosz Kaźmierczak, Magdalena Borucka, Karol Krajewski –9p./11p.
      • kl. VIII – Oliwia Kaczmarek 10p./11 p.
      • Konkurs dla klas I-II w zakresie Doradztwa Zawodowego Mój przyszły zawód:
        • I miejsce Amadeusz Kiziewicz kl. II
        • II miejsce Angelika Pisarczyk kl. II, Lena Kostecka kl. II, Franciszek Ludwiczak kl. I
      • Szkolny Konkurs Geograficzny – Wojciech Chizari, Jakub Chizari, Zuzanna Brandyk;
      • Dyplom za osiągnięcie wysokich wyników w czytelnictwie:

        Kl. I-II:
        - Miejsce I - Franciszek Ludwiczak
        - Miejsce II - Maja Swojak
        - Miejsce III - Gabriela Mocha, Lena Okoń, Marika Dolny
        Kl. IV-VIII:
        - Miejsce I - Maria Szulc
        - Miejsce II - Maja Krzyżaniak
        - Miejsce III - Michał Sidorowicz

      • Tytuł Czytająca klasa w roku szkolnym 2018/2019 otrzymuje klasa I.
      • Dyplomy za Akcję Bibliofil:
        - Wojciech Chizari
        - Alicja Chowaniak
        - Maja Krzyżaniak
        - Zuzanna Piechowiak
        - Hanna Piwińska
        - Klaudia Poznańska
        - Michał Sidorowicz
        - Franciszek Woźniak
        - Iwona Rój
      • Dyplom uznania za działalność w Szkolnym Kole Caritas w roku szkolnym 2018/2019 otrzymali wszyscy wolontariusze – 20 osób.
      • Za największe postępy w nauce języka niemieckiego dla Bartosza Kaźmierczaka i Magdaleny Boruckiej.
      • Dyplomy za zbiórkę makulatury:
      • Patrycja Szymaniak
      • Piotr Kaźmierski
      • Kamila Dziudzia
      • Podziękowania dla Zuzanny Piechowiak za zaangażowanie w działalność Samorządu Uczniowskiego.
      • Karty rowerowe odebrali: Filip Starosta, Filip Bartyzel, Alicja Chowaniak, Kajetan Morawski, Małgorzata Konieczna, Roksana Korbanek i Oliwia Tecław.

      Dyrektor Szkoły Pan Mirosław Klak wręczył nagrody i świadectwa wyróżniającym się uczniom:

      • Klasa I – Nadia Palszys, Marta Berezinska, Oliwia Kozłowska, Piotr Kaźmierski, Julia Witkowska, Maja Swojak.
      • Klasa II – Maksymilian Grzęda, Bartosz Kozioł, Antoni Jaguszewski, Angelika Pisarczyk, Lena Kostecka,Gabriela Mocha.
      • Klasa IV – Anna Trembecka, Małgorzata Konieczna, Nikola Cieślicka, Kajetan Morawski, Witold Wróblewski.
      • Klasa V – Wojciech Chizari, Patrycja Szymaniak, Antonia Borkowska.
      • Klasa VI – Oliwia Tecław, Dominika Sołtysiak, Martyna Starosta.
      • Klasa VII – Karol Krajewski, Zuzanna Brandyk, Bartosz Kaźmierczak.
      • Klasa VIII – Sandra Palszys, Jakub Chizari, Mikołaj Kołtuński.

      Najlepszymi absolwentami ze średnią ocen 5,11 zostali: Jakub Chizari i Mikołaj Kołtuński, natomiast tytuł Prymusa Szkoły otrzymał Kajetan Morawski – średnia ocen 6,0.