Kontakt

ZSP w Bytyniu, 64-542 Bytyń

061 2918700

sp@bytyn.pl

Prezentacja o szkole

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji o szkole

Link do prezentacji

Dzień Edukacji Narodowej

19-10-2015

14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Jest to święto, które upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej (KEN), która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego i zrealizowana przez Sejm Rozbiorowy w dniu 14 października 1773 r.

Głównym punktem programu uroczystości było pasowanie na ucznia pierwszoklasistów. Uczniowie starszych klas przygotowali  dla naszej szkolnej społeczności ciekawe przedstawienie na temat wszystkim dobrze znanych bajek.

Apel uświetnił swoją obecnością Dyrektor Gminnego Zespołu Oświatowego – pan Janusz Stróżyk, który za wyróżniające osiągniecia dydaktyczno-wychowawcze w pracy nauczyciela wręczył Nagrodę Wójta Gminy Kaźmierz p. Iwonie Ludwiczak i p. Mirosławowi Klak. Natomiast Nagroda Dyrektora Szkoły Podstawowej w Bytyniu za pełne zaangażowanie w swoja pracę została złożona na ręce p. Katarzyny Wróblewskiej, p. Łukasza Dorocinkowskiego, p. Moniki Borkowskiej, p. Marioli Chizari, p. Grażyny Ratajczak i p. Lidii Szymkowiak. Gratulujemy.