Szkoła Podstawowowa im. Arkadego Fiedlera w Bytyniu 64-542 Bytyń

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji o szkole

Link do prezentacji

Następca Lewandowskiego

09-03-2017

Miło jest nam poinformować, że w sobotę 18 lutego w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dopiewie odbył się III i ostatni turniej XVI Grand Prix Orlików w Piłce Nożnej o Puchar Prezesa WZPN pod patronatem Starosty Poznańskiego Jana Grabkowskiego.

Tym razem również młodzi zawodnicy nie zawiedli swoich kibiców i starali się pokazać z jak najlepszej strony. Pierwsze miejsce w III turnieju XVI Grand Prix Orlików zajęła drużyna DAP Chrobry Gniezno po pewnym zwycięstwie z KKS 1922 Lechią Kostrzyn 3:0.

Drużyna GKS Grom Dopiewo, której zawodnikiem jest Aleksander Kozioł (uczeń klasy V SP Bytyń) zajęła V miejsce w tym turnieju, ale w klasyfikacji generalnej XVI Grand Prix Orlików zajęła II miejsce