Kontakt

   Szkoła Podstawowowa im. Arkadego Fiedlera w Bytyniu 64-542 Bytyń

   061 2918700

   sp@bytyn.pl

   Prezentacja o szkole

   Zapraszamy do obejrzenia prezentacji o szkole

   Link do prezentacji

   Psy w szkole

   11-12-2015

    

   11 grudnia  dzieci brały udział w akcji „Nie daj się psu”, mającej na celu pokazanie dzieciom w przystępnej formie tego, jak zachowywać się w kontaktach z psami, także w sytuacji wystąpienia zagrożenia atakiem ze strony psa agresywnego.

   Warsztaty były prowadzone przez osoby posiadające teoretyczne i praktyczne doświadczenie, zdobyte podczas wieloletniej służby w policji. Dodatkowo uczestniczyli w nich przewodnicy szkolący psy w ramach projektu Fundacji Pro Familia Mea  partnera akcji – którzy zaprezentowali dzieciom umiejętności swoich psów.

   Informacje na temat projektu Fundacji Pro Familia Mea, w którym pieski biorą udział, znajdują się poniżej. Dziękujemy Państwu za symboliczną złotówkę, którą po pokazie dzieci wrzuciły do puszki i tym samym pomogli nam opłacić koszty utrzymania naszych czworonogów.

   Dziękujemy

   Zespół Fundacji Pro Familia Mea 

   REAGUJ! ZAPOBIEGAJ! DZIAŁAJ!

   Projekt „NASZE ZASADY, TWOJE BEZPIECZEŃSTWO” jest autorskim pomysłem walki z dystrybucją narkotyków w pobliżu szkół, który stanowi odpowiedź na rosnący trend zażywania narkotyków przez nieletnich. Mówimy „NIE” patologii narkotykowej. Stawiamy na nowoczesną technologię dronów oraz niezawodny psi nos, który rozpoznaje zapachy nawet do 10 000 razy skuteczniej niż ludzki. Dron i pies już we wrześniu 2016 roku otoczą opieką placówki oświatowe na terenie województwa wielkopolskiego po to, by odsuwać niebezpieczeństwo związane ze sprzedawaniem i dostarczaniem nieletnim substancji psychoaktywnych. Aktualnie nasze pieski – Aslan, Boy i Brego są w trakcie specjalistycznego szkolenia.