Kontakt

    Szkoła Podstawowowa im. Arkadego Fiedlera w Bytyniu 64-542 Bytyń

    061 2918700

    sp@bytyn.pl

    Prezentacja o szkole

    Zapraszamy do obejrzenia prezentacji o szkole

    Link do prezentacji

    Księgozbiór Biblioteki Szkolnej wspierają: 

    W roku szkolnym 2017 / 2018

    1.CRAZYARAT ARTUT KĘDRA
    UL.CHABROWA 28d LOK 3
    62-080 TARNOWO PODGÓRNE

     

    2. DETERGENT LEITGEBER DUDA SP.J.
    UL.POZNAŃSKA 72
    62-080 TARNOWO PODGÓRNE

     

    3. F.H.U. GRZEGORZ BIADAŁA
    KRZESZKOWICE 13
    64-551 OSTROWO

     

    4.DOROTA ERNSTMAJER
    UL. GERBEROWA 17
    62-080 TARNOWO PODGÓRNE

     

    5. ELEKTROINSTALACJE
    PIOTR KUSIAK
    UL. MARII PIETRAS 11
    62-090 CEREKWICA

     

    6. IURO RACHUNKOWE NOTIS  KATARZYNA KISZKENOW
    UL. LIPOWA 14C
    62-080 KOKOSZCZYN

     

    7. ERMET EWA ZBOROWSKA-WIECZERZAK
    UL. SZKOLNA 1E
    62-080 TARNOWO PODGÓRNE

     

    8. NOWAKOWSKI MIROSŁAW AUTONAPRAWA
    UL. ROKIETNICKA 26A
    62-080 TARNOWO PODGÓRNE

     

    9. „SKITOL” OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW GRZEGORZ SKITEK
    UL. JESIONOWA 5
    64-530 KIĄCZYN

     

    10. P. H. U. "ALEKSANDRIA" ALEKSANDRA PAWLAK
    UL. JEZIORNA 8
    64-542 BYTYŃ

    11. "ANGELO" BEATA FĄCKOWIAK
    UL. LEŚNA 1
    64-530 KAŹMIERZ

     

    12. R. CONSULTING RAFAŁ ZDUNEK
    UL. RADOSNA 9
    62-080 RUMIANEK

     

    13. SALON FRYZJERSKI „STYL” ANETA SMOLIŃSKA
    UL. KS. BRYZY 4
    62-080 TARNOWO PODGÓRNE

     

    14. LUBKA I LUBKA S. C .
    UL. MODRZEWIOWA 1A
    62-081 PRZEŹMIEROWO

     

    15. PRAD
    UL. PINIOWA 7
    64-530 KAŹMIERZ

     

    16. ENGLISH FIRST
    UL. KSIĘDZA NIKLEWICZA 1/2
    62-080 TARNOWO PODGÓRNE

     

    17. MULTI UBEZPIECZENIA MAGDALENA KRZYŻAN
    UL. WIŚNIOWY SAD 15
    62-080 TARNOWO PODGÓRNE

     

    18. DOM WESELNY HALSZKA
    HALINA WACHOWIAK
    UL. JESIONOWA 15
    64-550 DUSZNIKI

     

    19. MS-DREW MARCIN SIKORA
    UL. CZEREŚNIOWA 4A
    62-080 TARNOWO PODGÓRNE

     

    20. PAWEŁ  I JULIA JURCZYKOWSCY
    UL. ZAWADY 12/20
    61-002 POZNAŃ

     

    21. MIODAS RAFAŁ PISARCZYK
    RADZYNY UL. KRAŃCOWA 4
    64-530 KAŹMIERZ

     

    22. MALWINA KOSTERA

    W roku szkolnym 2016 / 2017

    1. CRAZYART ARTUR KĘDRA
    UL. CHABROWA 28D LOK 3
    62-080 TARNOWO PODGÓRNE

    2. BIURO RACHUNKOWE KATARZYNA KISZKENOW
    UL. LIPOWA 14C
    62-080 KOKOSZCZYN

    3. „TRAFIKA” PIOTR PYKA
    UL. POZNAŃSKA 97
    62-080 TARNOWO PODGÓRNE

    4. SZ. P. BARTOSZ ROGACKI
    ZŁOTNIKI, UL. ŻURAWIA 43
    62-002 SUCHY LAS

    5. LUBKA I LUBKA S. C .
    UL. MODRZEWIOWA 1A
    62-081 PRZEŹMIEROWO

    6. NOWAKOWSKI MIROSŁAW AUTONAPRAWA
    UL. ROKIETNICKA 26A
    62-080 TARNOWO PODGÓRNE

    7. ELEKTROINSTALACJE PIOTR KUSIAK
    UL. MARII PIETRAS 11
    62-090 CEREKWICA

    8. SALON FRYZJERSKI „STYL” ANETA SMOLIŃSKA
    UL. KS. BRYZY 4
    62-080 TARNOWO PODGÓRNE

    9. PHU ALEKSANDRA
    ALEKSANDRA PAWLAK (Dekoracje)
    UL. JEZIORNA 8
    64-542 BYTYŃ

    10. ERGO DACH PIOTR MRUCZYK
    UL. JESIONOWA 2
    64-530 PÓLKO

    11. PAWEŁ JURCZYKOWSKI
    UL. ZAWADY 12/20
    61-002 POZNAŃ

    12. PPHU GRAŻYNA MĄCZKOWSKA
    UL. POZNAŃSKA 82
    62-080 TARNOWO PODGÓRNE

    13. R. CONSULTING RAFAŁ ZDUNEK
    UL. RADOSNA 9
    62-080 RUMIANEK

    14. MS-DREW MARCIN SIKORA
    UL. CZEREŚNIOWA 4A
    62-080 TARNOWO PODGÓRNE

    15. „SKITOL” OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW GRZEGORZ SKITEK
    UL. JESIONOWA 5
    64-530 KIĄCZYN

    16. ERMET EWA ZBOROWSKA -WIECZERZAK
    UL. SZKOLNA 1E
    62-080 TARNOWO PODGÓRNE

    17. „WIDZIMISIE” ŻŁOBEK I KLUB MALUCHA AGNIESZKA CIECHANOWSKA
    UL. OGRODOWA 3
    62-080 TARNOWO PDGÓRNE

    18. „DUSZNICKIE CENTRUM UBEZPIECZEŃ 2” MIKOŁAJ WOŹNIAK
    UL. BUKOWSKA 2
    64-550 DUSZNIKI

    19. Wiktoria Kulczyńska

    20. Nadia Gabryelska

    21. Karina Białożyt

    22. STUDIO ODNOWA  JOANNA CIERPISZEWSKA  (KOSMETOLOGIA)

    UL. KONOPNICKIEJ  32

    64-530 KAŹMIERZ

    23. Sidorowicz Michał

    24. Palszys Sandra

    25.„CHŁODROL” FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA H. ŁOWICKI, E. ŁOWICKA
    JANKOWICE, UL. LEŚNA 5
    62-080 TARNOWO PODGÓRNE

    26. NZOZ LABORATORIUM ANALITYCZNE MAEDIC-LAB S.C.
    UL. WRONIECKA 26
    64-500 SZAMOTUŁY

    27. „TRANS MARK” MAREK PRZYBYLSKI
    UL. POZNAŃSKA 60
    62-080 TARNOWO PODGÓRNE

    28. ENGLISH FIRST
    UL. KSIĘDZA NIKLEWICZA 1/2
    62-080 TARNOWO PODGÓRNE

    29. EURO BIURO KAROLINA ZIEMNIEWSKA
    UL. MODRZEWIOWA 15
    64-530 KAŹMIERZ

    30. Dom Weselny Halszka

    Halina Wachowiak

    ul. Jesionowa 15

    64-550 Duszniki

    31.  BIURO RACHUNKOWE NOTIS  KATARZYNA KISZKENOW
    UL. LIPOWA 14C
    62-080 KOKOSZCZYN

    32.Miodas

    Rafał Pisarczyk
    Kaźmierz tel. 606 202 428
    (okna, drzwi, bramy, rolety)

     

    w roku szkolnym 2015 / 2016

    1. Bartosz Trochimowicz

    2. Mirosław Klak

    3. Rodzina państwa Kozioł

    4. Rodzina państwa Fiksa

    5. Rodzina państwa Kaźmierczak (Agata i Marcin)

    6. Rodzina państwa Chowaniak (Joanna i Mariusz)

    7. Joanna Minta

    8. Paweł Ratajczak

    9. Nadia Garbyelska

    10. Malwina Kostera

    11. CRAZYART ARTUR KĘDRA
    UL. CHABROWA  28 D LOK 3
    62-080 TARNOWO PODGÓRNE
     
    12. ERMET EWA ZBOROWSKA-WIECZERZAK
    UL. SZKOLNA 1E
    62-080 TARNOWO PODGÓRNE
     
    13.  FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA  TAD-MAR TADEUSZ MIKOŁAJCZAK
     
    14.  BIURO RACHUNKOWE NOTIS  KATARZYNA KISZKENOW
    UL. LIPOWA 14C
    62-080 KOKOSZCZYN

    15. Nadolna Sabina

    16. Sidorowicz Maja i Michał

    17. Majczak Iza

    18. Poznańska Bożena

    19. SANUS
    UL. SOWIA  18
    62-080 TARNOWO PODGÓRNE
     
    20. F. H. U. GRZEGORZ BIEDAŁA
    UL. KRZESZKOWICE 13
    64-551 OTOROWO
     
    21. ELEKTROINSTALACJE PIOTR KUSIAK
    UL. MARII PIETRAS 11
    62-090 CEREKWICA
     
    22. P. H. U. ALEKSANDRA PAWLAK
    UL. JEZIORNA 8
    604-542 BYTYŃ
     
    23. PRAD
    UL. PINIOWA 7
    64-530 KAŹMIERZ

     

    w roku szkolnym 2014 / 2015

    1. Anna Skrodzka

    2. Paweł Ratajczak

    3. Radosław Herman

    4. Katarzyna Wróblewska

    5. Sowa Alicja

    6. Fiksa Halina

    7. Rodziny państwa: Chowaniak, Ruś, Strzelczak, Nadolnych, Rerus, Kiryjczuk, Wołgusiak

    8. Leszek Szymkowiak

    9. Joanna Minta

    10. Malwina Kostera

    11. Firma Volunta