Kontakt

    Szkoła Podstawowowa im. Arkadego Fiedlera w Bytyniu 64-542 Bytyń

    061 2918700

    sp@bytyn.pl

    Prezentacja o szkole

    Zapraszamy do obejrzenia prezentacji o szkole

    Link do prezentacji

    Nasi przyjaciele

    Poniżej przedstawimy naszych przyjaciół, darczyńców i sponsorów w roku szkolnym 2017/18

    • p. Władysław Klarek

    2016/17

    • p. Władysław Klarek

    Sponsorzy i darczyńcy  Festynu Rodzinnego 2017

    • Państwo Wojciech i Anna Staszak;
    • Państwo Agnieszka i Łukasz Olejniczak;
    • Pan Dariusz Krakowiak i Pani Ewa Krakowiak;
    • Pani Michalina Walkowiak;
    • Pani Alina Torba;
    • Pan Grzegorz Morawski;
    • Pani Sylwia Wichura;
    • Pan Łukasz Bekas;
    • Sołtys wsi Bytyń Pan Leszek Szymkowiak
    • Strauss Cafe Poland, Swadzim, ul. Poznańska 50
    • Firma Michałowski Henryk Michałowski, Pniewy, ul. Lwówecka 15
    • PPHU „Capri” Kaczmarek Wiesław, Pniewy, ul. Jodłowa 3
    • Hurtownia Spożywcza „NADOLNY”, Szamotuły, ul. Składowa 1
    • Przedsiębiorstwo Handlowe Hurtownia Opakowań „Pako”, Szamotuły, ul. Sukiennicza 5

    2015/16:  

     - Marta Orzeł

    - Agata i Marcin Kaźmierczak

    - Wioletta i Kazimierz Palszys

    - Marzena i Marcin Czerwińscy

    -Parafia pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu

    - Maria Jarłowiecka z Dopiewa

    - Władysław Klarek

    - Tadeusz Szymański, Nadleśniczy Nadleśnictwa Bolewice

    - ADM Szamotuły Sp. z o. o. ul. Bolesława Chrobrego 29 64-500 Szamotuły

    - Grzegorz Pogorzelczyk

    - Krzysztof Poznański

    - Ireneusz Kozioł

    - Mariusz Brandyk

    - Janina Strykowska

       

     

    Dziękujemy za pomoc w organizacji zabawy karnawałowej:

     

    "Rafaello" Salon Fryzjerski Rafał Mucha

    ul. Leśna 45

    64-530 Kaźmierz

     

     

    PW Duet Andrzej Mateja

    ul. Poznańska 1a

    62-066 Granowo

     

    Centrum Badań DNA Sp. z o.o.

    ul. Mickiewicza 31

    60-835 Poznań

    Michał Kwiatkowski

     

     

    Centrum Urody Salon Expert Loreal Professionnel

    MAGDALENA TOMASZEWSKA

    Mickiewicza 33,

    60-837 Poznań

     

     

    FPUH REXEL S.C.

    Sławomir Jaskowiak, Elżbieta Jaśkowiak

    ul. Radowita 17

    61-063 Poznań

     

     

    Broen Oil & Gas

    ul. Stara Droga 8

    62-002 Suchy Las

    Katarzyna Walczak

     

     

    Strauss Cafe Poland,

    Swadzim

    ul. Poznańska 50

     

     

    - Agata Kozioł-Jaworska

    - Ireneusz Kozioł

    - Sylwia Szwabig

    - Katarzyna Mocha

    - Dominika Lipińska

    - Marta Orzeł

    - Sylwia Wichura

    - Grażyna i Paweł Ratajczak

    - Patrycja Krajewska

    - Radosław Hermann

    - Magdalena Brandyk

    - Beata Wesołowska

    - Monika Szymaniak

    - Anna Fertsch

    - Beata Poznańska

    - Ewelina Dziudzia

    - Malwina Kostera

     

     

    Poniżej przedstawimy naszych przyjaciół, darczyńców i sponsorów w roku szkolnym 2014/15: 

    Organizację Festynu Rodzinnego wsparli:

    -Firma Michałowski Henryk Michałowski Sp.j.  ul. Lwówecka 15 62-045 Pniewy

     - PPHU "Capri" Kaczmarek Wiesław, ul. Jodłowa 3 62-045 Pniewy

    -Zander Zofia Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Piekarnia, ul. Rokietnicka 25  62-080 Tarnowo Podgórne

    - Masarnia Rolniczego Kombinatu Spółdzielczego Wilczyna, ul. Poznańska 1, 64-541 Podrzewie

    - Szok - Orkiestra Szamotulskiego Ośrodka Kultury  

    - GOK Kaźmierz

    - Ognisko Muzyczne MGOK w Buku

    - Dominika Świergiel, Gimnazjum Kaźmierz

    - ZUK Kaźmierz

    - Koło Gospodyń Wiejskich w Bytyniu

    - sołtys/radny Leszek Szymkowiak

    - radny Paweł Ratajczak

    - GORWA TEAM

    - OSP Kaźmierz, OSP Bytyń

    - DIVE TOURS, Szkoła Nurkowania

    - Oriflame

    - Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach

    - Krotoski-Cichy, ul. Poznańska 33 62-081 Poznań-Przeźmierowo

    - Alter S.A., ul. Pocztowa 13 62-080 Tarnowo Podgórne

    - Bank Pekao Filia 1 w Tarnowie Podgórnym, ul. Poznańska 80 62-080 Tarnowo Podgórne

    - G.EN. Gaz Energia Sp. z o.o., ul. Dorczyka 1 62-080 Tarnowo Podgórne

    - Global Price Łukasz Silski, ul. Czarneckiego 1 62-050 Mosina

    - Strauss Cafe Poland, Swadzim ul. Poznańska 50

    - Organizacja Międzyzwiązkowa NSZZ "Solidarność" w Volkswagen Poznań, ul. Warszawska 349 61-060 Poznań

     

     Bibliotekę wsparli:

      - Wieczorek Henryk Szkółka Drzew, ul. Wybudowanie 1 64-541 Podrzewie

    „TRAFIKA” Piotr Pyka ul. Poznańska  97 62-080 Tarnowo Podgórne

    - Organizacja Imprez „Margarita” Małgorzata Wykowska ul. Księdza Brzóski 10 61-414 Poznań

    - ASTA Biuro Rachunkowe Agnieszka Stachowiak ul. Żonkilowa 4/2 62-080 Tarnowo Podgórne

    - Elektroinstalacje Piotr Kusiak ul. Marii Pietras 11 62-090 Cerekwica

    - Dorota Ernstmajer pl. Margaretek 17/1 62-080 Tarnowo Podgórne

    - FHU BENIU Dawid Mączkowski ul. Słonecznikowa 9/8 62-080 Tarnowo Podgórne

    - Agencja Artystyczno-Reklamowa ul. Poznańska 28 64-530 Kaźmierz

    - Gabinet Masażu i Fizjoterapii Majkon Marcin Majewski ul. Nowowiejska 37/2 64-530 Kaźmierz

    - ROB-BUD Robert Andrzejewski Przylesie 2B 64-530 Kaźmierz

    - ERMET Ewa Zborowska-Wieczerzak ul. Szkolna 1e 62-080 Tarnowo Podgórne

    - Import Eksport art. Przemysłowe ul. Nowowiejska 54 64-530 Kaźmierz

    -  Grzegorz BiadałaKrzeszowice 13 64-551 Otorowo

    - Firma Handlowo-Usługowa ARGOKOM-BIS ul. Jeziorna 2 64-530 Kaźmierz

    - Gospodarstwo Agroturystyczne „Dom nad zalewem” ul. Krańcowa 3 64-530 Kaźmierz

    - EOVIA Piotr Beer ul. Wiśniowa 17F 64-552 Sędzinko

    - Usługi ubezpieczeniowe Lidia Dolata ul. 27 grudnia 31 62-080 Tarnowo Podgórne

    - Ms-Drew Marcin Sikora ul. Czereśniowa 4a 62-080 Tarnowo Podgórne

    - FHU”MIKOM” Michał Komorowski ul. Chełmińska 24 64-550 Duszniki

    - Studio Odnowa Joanna Cierpiszewska ul. Konopnickiej 32 64-530 Kaźmierz

    - „Dusznickie Centrum Ubezpieczeń 2” Mikołaj Woźniak ul. Bukowska 2 64-550 Duszniki

    - Salon Kosmetyczny Strefa Piękna Daria Michniewicz ul. Mieściska 22 64-553 Grzebienisko

    - Euro-Biuro ul. Modrzewiowa 15 64-530 Kaźmierz

    - Pat-Forma Ryszard Dubiński ul. Jana Pawła II 1/3 64-530 Kaźmierz

    - R. Consulting Rafał Zdunek ul. Radosna 9 62-080 Rumianek

    - Salon Fryzjerski „STYL” Aneta Smolińska ul. ks. Bryzy 4 62-080 Tarnowo Podgórne

    - Ewa Pawłowicz ul. Wroniecka 26 64-500 Szamotuły

    - Elektromechanika Pojazdowa ELTRO Dariusz Troszczyński ul. Topolowa 33 64-530 Kaźmierz

    - PHU Junior-Instal Tadeusz Przewoźny ul. Ogrodowa 1 64-541 Podrzewie

    - Katarzyna Mirosław Przewoźniak ul. Jaśminowa 13 64-530 Kaźmierz

    - „Robo-kop” Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Luiza Krygier ul. Rokietnicka 21 lok. B 62-080 Tarnowo Podgórne

    - Dom Weselny Halina Wachowiak ul. Jesionowa 15 64-550 Duszniki

    - Kids-Colors Izabela Kaczmarek ul. Młynowska 4f 64-550 Duszniki

    - English First ul. ks. Niklewicza 1 /2 62-080 Tarnowo Podgórne

    - „Twój styl i ja” Marzena Żukiel ul. Poznańska 66/1 62-080 Tarnowo Podgórne

    - Autonaprawa Mirosław Nowakowski ul. Rokietnicka 26a 62-080 Tarnowo Podgórne

    - „Rosenbeiger” Sklep Internetowy Adrian Rosenbeiger ul. Żurawia 3 64-530 Kaźmierz

     

    Przyjaciele Szkoły:

    - ks. Piotr Budasz

    - p. Joanna Sidorowicz

    - p. Marcin Budzisz

    - p. Władysław Klarek

    - p. Krzysztof Dżbik

    - p. Daniel Wichura

    - p. Łukasz Olejniczak

    - p. Ewa i Marek Grzęda

    - p. Marcin Chizari

      

    Dziękujemy za pomoc w organizacji zabawy karnawałowej:

    - PW Duet Andrzej Mateja ul. Poznańska 1a 62-066 Granowo

    -Jacek Wojciechowicz Prezes Zarządu Michał Kwiatkowski  Specjalista ds. sprzedaży Centrum Badań DNA Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 31 60-835 Poznań

    - FPUH REXEL S.c. Sławomir Jaskowiak, Elżbieta Jaśkowiak  ul. Radowita 17 61-063 Poznań

    - GOOD FOOD PRODUCTS SP. Z O.O. Skórzewo ul. Skórzewska 21 60-185 Poznań

    - V-Bud Walkiewicz Sp. z. o.o. ul. Bukowska 8 62-081 Wysogotowo

    - Broen Oil & Gas ul. Stara Droga 8 62-002 Suchy Las p.Katarzyna Walczak

     

     

    Bibliotekę wsparli w roku szkolnym 2013/14:

    - F.H.U. Anna Lewocka

    - EUROFINIS AGROSCIENCE SERVICES Krzysztof Różański

    - DRAPS MAH Wojciech Drab 

    - EL-DEX Pittner Marek

    - EURDOM Marek Pikusa

    - Andrzej Tecław

    - Zakład Kamieniarski Smoczek Irena

    - Zakład Piekarsko - Cukierniczy KAMAR