Kontakt

ZSP w Bytyniu, 64-542 Bytyń

061 2918700

sp@bytyn.pl

Prezentacja o szkole

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji o szkole

Link do prezentacji

Nasi przyjaciele

Poniżej przedstawimy naszych przyjaciół, darczyńców i sponsorów w roku szkolnym 2017/18

  • p. Władysław Klarek

2016/17

  • p. Władysław Klarek

Sponsorzy i darczyńcy  Festynu Rodzinnego 2017

  • Państwo Wojciech i Anna Staszak;
  • Państwo Agnieszka i Łukasz Olejniczak;
  • Pan Dariusz Krakowiak i Pani Ewa Krakowiak;
  • Pani Michalina Walkowiak;
  • Pani Alina Torba;
  • Pan Grzegorz Morawski;
  • Pani Sylwia Wichura;
  • Pan Łukasz Bekas;
  • Sołtys wsi Bytyń Pan Leszek Szymkowiak
  • Strauss Cafe Poland, Swadzim, ul. Poznańska 50
  • Firma Michałowski Henryk Michałowski, Pniewy, ul. Lwówecka 15
  • PPHU „Capri” Kaczmarek Wiesław, Pniewy, ul. Jodłowa 3
  • Hurtownia Spożywcza „NADOLNY”, Szamotuły, ul. Składowa 1
  • Przedsiębiorstwo Handlowe Hurtownia Opakowań „Pako”, Szamotuły, ul. Sukiennicza 5

2015/16:  

 - Marta Orzeł

- Agata i Marcin Kaźmierczak

- Wioletta i Kazimierz Palszys

- Marzena i Marcin Czerwińscy

-Parafia pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu

- Maria Jarłowiecka z Dopiewa

- Władysław Klarek

- Tadeusz Szymański, Nadleśniczy Nadleśnictwa Bolewice

- ADM Szamotuły Sp. z o. o. ul. Bolesława Chrobrego 29 64-500 Szamotuły

- Grzegorz Pogorzelczyk

- Krzysztof Poznański

- Ireneusz Kozioł

- Mariusz Brandyk

- Janina Strykowska

   

 

Dziękujemy za pomoc w organizacji zabawy karnawałowej:

 

"Rafaello" Salon Fryzjerski Rafał Mucha

ul. Leśna 45

64-530 Kaźmierz

 

 

PW Duet Andrzej Mateja

ul. Poznańska 1a

62-066 Granowo

 

Centrum Badań DNA Sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 31

60-835 Poznań

Michał Kwiatkowski

 

 

Centrum Urody Salon Expert Loreal Professionnel

MAGDALENA TOMASZEWSKA

Mickiewicza 33,

60-837 Poznań

 

 

FPUH REXEL S.C.

Sławomir Jaskowiak, Elżbieta Jaśkowiak

ul. Radowita 17

61-063 Poznań

 

 

Broen Oil & Gas

ul. Stara Droga 8

62-002 Suchy Las

Katarzyna Walczak

 

 

Strauss Cafe Poland,

Swadzim

ul. Poznańska 50

 

 

- Agata Kozioł-Jaworska

- Ireneusz Kozioł

- Sylwia Szwabig

- Katarzyna Mocha

- Dominika Lipińska

- Marta Orzeł

- Sylwia Wichura

- Grażyna i Paweł Ratajczak

- Patrycja Krajewska

- Radosław Hermann

- Magdalena Brandyk

- Beata Wesołowska

- Monika Szymaniak

- Anna Fertsch

- Beata Poznańska

- Ewelina Dziudzia

- Malwina Kostera

 

 

Poniżej przedstawimy naszych przyjaciół, darczyńców i sponsorów w roku szkolnym 2014/15: 

Organizację Festynu Rodzinnego wsparli:

-Firma Michałowski Henryk Michałowski Sp.j.  ul. Lwówecka 15 62-045 Pniewy

 - PPHU "Capri" Kaczmarek Wiesław, ul. Jodłowa 3 62-045 Pniewy

-Zander Zofia Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Piekarnia, ul. Rokietnicka 25  62-080 Tarnowo Podgórne

- Masarnia Rolniczego Kombinatu Spółdzielczego Wilczyna, ul. Poznańska 1, 64-541 Podrzewie

- Szok - Orkiestra Szamotulskiego Ośrodka Kultury  

- GOK Kaźmierz

- Ognisko Muzyczne MGOK w Buku

- Dominika Świergiel, Gimnazjum Kaźmierz

- ZUK Kaźmierz

- Koło Gospodyń Wiejskich w Bytyniu

- sołtys/radny Leszek Szymkowiak

- radny Paweł Ratajczak

- GORWA TEAM

- OSP Kaźmierz, OSP Bytyń

- DIVE TOURS, Szkoła Nurkowania

- Oriflame

- Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach

- Krotoski-Cichy, ul. Poznańska 33 62-081 Poznań-Przeźmierowo

- Alter S.A., ul. Pocztowa 13 62-080 Tarnowo Podgórne

- Bank Pekao Filia 1 w Tarnowie Podgórnym, ul. Poznańska 80 62-080 Tarnowo Podgórne

- G.EN. Gaz Energia Sp. z o.o., ul. Dorczyka 1 62-080 Tarnowo Podgórne

- Global Price Łukasz Silski, ul. Czarneckiego 1 62-050 Mosina

- Strauss Cafe Poland, Swadzim ul. Poznańska 50

- Organizacja Międzyzwiązkowa NSZZ "Solidarność" w Volkswagen Poznań, ul. Warszawska 349 61-060 Poznań

 

 Bibliotekę wsparli:

  - Wieczorek Henryk Szkółka Drzew, ul. Wybudowanie 1 64-541 Podrzewie

„TRAFIKA” Piotr Pyka ul. Poznańska  97 62-080 Tarnowo Podgórne

- Organizacja Imprez „Margarita” Małgorzata Wykowska ul. Księdza Brzóski 10 61-414 Poznań

- ASTA Biuro Rachunkowe Agnieszka Stachowiak ul. Żonkilowa 4/2 62-080 Tarnowo Podgórne

- Elektroinstalacje Piotr Kusiak ul. Marii Pietras 11 62-090 Cerekwica

- Dorota Ernstmajer pl. Margaretek 17/1 62-080 Tarnowo Podgórne

- FHU BENIU Dawid Mączkowski ul. Słonecznikowa 9/8 62-080 Tarnowo Podgórne

- Agencja Artystyczno-Reklamowa ul. Poznańska 28 64-530 Kaźmierz

- Gabinet Masażu i Fizjoterapii Majkon Marcin Majewski ul. Nowowiejska 37/2 64-530 Kaźmierz

- ROB-BUD Robert Andrzejewski Przylesie 2B 64-530 Kaźmierz

- ERMET Ewa Zborowska-Wieczerzak ul. Szkolna 1e 62-080 Tarnowo Podgórne

- Import Eksport art. Przemysłowe ul. Nowowiejska 54 64-530 Kaźmierz

-  Grzegorz BiadałaKrzeszowice 13 64-551 Otorowo

- Firma Handlowo-Usługowa ARGOKOM-BIS ul. Jeziorna 2 64-530 Kaźmierz

- Gospodarstwo Agroturystyczne „Dom nad zalewem” ul. Krańcowa 3 64-530 Kaźmierz

- EOVIA Piotr Beer ul. Wiśniowa 17F 64-552 Sędzinko

- Usługi ubezpieczeniowe Lidia Dolata ul. 27 grudnia 31 62-080 Tarnowo Podgórne

- Ms-Drew Marcin Sikora ul. Czereśniowa 4a 62-080 Tarnowo Podgórne

- FHU”MIKOM” Michał Komorowski ul. Chełmińska 24 64-550 Duszniki

- Studio Odnowa Joanna Cierpiszewska ul. Konopnickiej 32 64-530 Kaźmierz

- „Dusznickie Centrum Ubezpieczeń 2” Mikołaj Woźniak ul. Bukowska 2 64-550 Duszniki

- Salon Kosmetyczny Strefa Piękna Daria Michniewicz ul. Mieściska 22 64-553 Grzebienisko

- Euro-Biuro ul. Modrzewiowa 15 64-530 Kaźmierz

- Pat-Forma Ryszard Dubiński ul. Jana Pawła II 1/3 64-530 Kaźmierz

- R. Consulting Rafał Zdunek ul. Radosna 9 62-080 Rumianek

- Salon Fryzjerski „STYL” Aneta Smolińska ul. ks. Bryzy 4 62-080 Tarnowo Podgórne

- Ewa Pawłowicz ul. Wroniecka 26 64-500 Szamotuły

- Elektromechanika Pojazdowa ELTRO Dariusz Troszczyński ul. Topolowa 33 64-530 Kaźmierz

- PHU Junior-Instal Tadeusz Przewoźny ul. Ogrodowa 1 64-541 Podrzewie

- Katarzyna Mirosław Przewoźniak ul. Jaśminowa 13 64-530 Kaźmierz

- „Robo-kop” Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Luiza Krygier ul. Rokietnicka 21 lok. B 62-080 Tarnowo Podgórne

- Dom Weselny Halina Wachowiak ul. Jesionowa 15 64-550 Duszniki

- Kids-Colors Izabela Kaczmarek ul. Młynowska 4f 64-550 Duszniki

- English First ul. ks. Niklewicza 1 /2 62-080 Tarnowo Podgórne

- „Twój styl i ja” Marzena Żukiel ul. Poznańska 66/1 62-080 Tarnowo Podgórne

- Autonaprawa Mirosław Nowakowski ul. Rokietnicka 26a 62-080 Tarnowo Podgórne

- „Rosenbeiger” Sklep Internetowy Adrian Rosenbeiger ul. Żurawia 3 64-530 Kaźmierz

 

Przyjaciele Szkoły:

- ks. Piotr Budasz

- p. Joanna Sidorowicz

- p. Marcin Budzisz

- p. Władysław Klarek

- p. Krzysztof Dżbik

- p. Daniel Wichura

- p. Łukasz Olejniczak

- p. Ewa i Marek Grzęda

- p. Marcin Chizari

  

Dziękujemy za pomoc w organizacji zabawy karnawałowej:

- PW Duet Andrzej Mateja ul. Poznańska 1a 62-066 Granowo

-Jacek Wojciechowicz Prezes Zarządu Michał Kwiatkowski  Specjalista ds. sprzedaży Centrum Badań DNA Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 31 60-835 Poznań

- FPUH REXEL S.c. Sławomir Jaskowiak, Elżbieta Jaśkowiak  ul. Radowita 17 61-063 Poznań

- GOOD FOOD PRODUCTS SP. Z O.O. Skórzewo ul. Skórzewska 21 60-185 Poznań

- V-Bud Walkiewicz Sp. z. o.o. ul. Bukowska 8 62-081 Wysogotowo

- Broen Oil & Gas ul. Stara Droga 8 62-002 Suchy Las p.Katarzyna Walczak

 

 

Bibliotekę wsparli w roku szkolnym 2013/14:

- F.H.U. Anna Lewocka

- EUROFINIS AGROSCIENCE SERVICES Krzysztof Różański

- DRAPS MAH Wojciech Drab 

- EL-DEX Pittner Marek

- EURDOM Marek Pikusa

- Andrzej Tecław

- Zakład Kamieniarski Smoczek Irena

- Zakład Piekarsko - Cukierniczy KAMAR