Kontakt

   Szkoła Podstawowowa im. Arkadego Fiedlera w Bytyniu 64-542 Bytyń

   061 2918700

   sp@bytyn.pl

   Prezentacja o szkole

   Zapraszamy do obejrzenia prezentacji o szkole

   Link do prezentacji

   Akcja "Opatrunek na ratunek"

   06-04-2019

   Szkolne Koło Caritas działające w naszej szkole dołączyło do Akcji „Opatrunek na ratunek”, prowadzonej przez Fundację Pomocy Humanitarnej„Redemptoris Missio”. Na terenie naszej szkoły w akcję włączyli się uczniowie i pracownicy szkoły. Celem akcji było zebranie dla misyjnych szpitali i przychodni w Afryce jak największej ilości środków opatrunkowych (bandaży, gaz i plastrów, igieł i strzykawek, rękawiczek jednorazowych). W misyjnych przychodniach brakuje dosłownie wszystkiego. Każdy bandaż, czy plaster są na wagę złota.
   Zebrane artykuły przekazaliśmy do Fundacji „Redemptoris Missio” z siedzibą w Poznaniu, stamtąd zostaną wysłane do Afryki.

   Wszystkim, którzy włączyli się do akcji bardzo dziękujemy.